Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Sukienka dla mamy lub chrzestnej 2018

Chrzciny czy Komunia dziecka to bardzo ważne wydarzenie dla rodziców oraz chrzestnych. W związku z tym chcą się też jak najładniej prezentować. Natomiast elegancka i modna kreacja wcale nie musi być droga.

Wystarczy tylko poszukać w kilku sklepach i porównać ceny, a nie kupować pierwszej sukienki, która się nam spodoba. Jeżeli uroczystość odbywa się latem czy wiosną, to bardzo dobra będzie stylowa sukienka koktajlowa. Ważne aby była stosowana do okazji. Główna część chrztu, jak również Komunii odbywa się w kościele. Sukienka mamy czy chrzestnej nie powinna być zbyt krótka. Duży dekolt, rozcięcia czy wycięcie na plecach również nie będą tu dobrze widziane. Po prostu trzeba zrezygnować ze wszelkich ekstrawaganckich pomysłów. Najlepiej, aby sukienka była raczej prosta, ale jednocześnie miała klasę i podkreślała wszelkie atuty figury. Trzeba też odpowiednio dobrać dodatki, fryzurę i makijaż. Jeżeli sukienka jest bez rękawów warto pomyśleć o jakimś szalu czy bolerku, bo w kościele może być chłodno. Natomiast w ogóle chrzty organizowane są czasem w jesieni czy zimie. Wówczas sukienka koktajlowa nie będzie raczej najlepszym wyborem. Lepiej założyć garsonkę albo sukienkę z żakietem.  Istotna jest też kwestia kolorów. Chociaż czarny wyszczupla, to na pewno nie jest to odpowiedni kolor na chrzest czy Komunię, zwłaszcza własnego dziecka.

Mama i chrzestna to nie jedyne panie, które chcą ładnie wyglądać podczas tych wyjątkowych uroczystości rodzinnych. Dotyczy to także rodzeństwa dziecka, które jest chrzczone lub idzie do Komunii, a zwłaszcza siostry. Kupienie ładnej i niedrogiej sukienki dziewczęcej nie powinno stanowić zbyt dużego problemu.  Trzeba oczywiście wziąć pod uwagę, żeby była odpowiednia do pory roku. Poza tym ważne, aby była dość wygodna i żeby dziewczynka dobrze się w niej czuła. Może być ozdobiona falbankami czy kokardkami, ale bez przesady. Na pewno ma wyglądać trochę odświętnie, ale nie chodzi też o to, żeby robić z dziecka małą księżniczkę. Zresztą po dylematach związanych z sukienką komunijną tutaj powinno być nieco łatwiej.